Egemosevej 3 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Blokhus - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Blokhus. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Blokhus er der kommet to spændende fritidshuse til salg. På Egemosevej 3 finder man et fritidshus til en pris på 4.795.000 kr. Med et boligareal på 117 m² er der rigeligt med plads fordelt på 5 rum.

Huset på Egemosevej ligger på en grund på 788 m², og giver mulighed for et hyggeligt uderum til de kommende ejere.

Et andet spændende fritidshus i området er beliggende på Alle De Fidusia 2. Til en pris på 3.495.000 kr. får man her et lidt mindre hjem med 83 m², men også fordelt på 5 rum.

Grundarealet på dette fritidshus er 970 m², hvilket giver ekstra plads til udendørs aktiviteter eller haveprojekter. Begge huse tilføjer attraktive muligheder i Blokhus' ferieboligmarked.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga