Høkervej 5A og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Blokhus - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Blokhus. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

To nye ejerlejligheder er nu tilgængelige på markedet i Blokhus. Den første ligger på Høkervej 5A, st 113, og tilbydes til en pris på 1.750.000 DKK. Lejligheden er på 60 m² og består af 2 værelser. Denne bolig har adgang til et stort grundareal på 56.542 m².

Den anden lejlighed, også på Høkervej, kan findes på 5C, 1 209. Den er lidt billigere og sættes til salg for 1.645.000 DKK. Med et areal og antal rum, der matcher naboen, byder denne ejerlejlighed også på 60 m² fordelt på 2 værelser.

Begge lejligheder er placeret i et attraktivt område af Blokhus og giver mulighed for at nyde de naturskønne omgivelser. Udbudsprisen for begge lejligheder reflekterer den populære beliggenhed i byen.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga