5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Blokhus. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Blokhus byder nu på et charmerende fritidshus på Kienersvej 8, med et indbydende indre på 117 kvadratmeter fordelt på 3 værelser. Dette hus på det rummelige grundareal på 2500 kvadratmeter er nu til salg for 5.000.000 kr.
En anden spændende mulighed er villaen på Aalborgvej 21. Med sine 237 kvadratmeter og hele 9 rum, er denne villa ideel for dem, der søger mere plads. Ejendommen findes på en grund på 914 kvadratmeter og er prissat til 2.995.000 kr.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.